Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Chcesz spalić zbędne kilogramy i świetnie się przy tym bawić? Te zajęcia są dla ciebie!

Krzysztof Napierski / 12 marca 2019

Wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy na zajęcia z aqua zumby, czyli zumby w wodzie. Wspaniała rozrywka i efektywny trening poprawiający naszą sylwetkę i samopoczucie gwarantowane!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia aqua zumby, która właśnie pojawiła się w ofercie MOSiR-u. Jest to nowość w naszym mieście, jednak aqua zumba znana jest już od dłuższego czasu wszystkim miłośnikom gimnastyki i tańca, bo właśnie te elementy w sobie łączy.

Czym jest aqua zumba i jakie korzyści płyną z jej uprawiania?

Aqua zumba to trening grupowy odbywający się na basenie (woda sięga do pasa lub nieco wyżej, dlatego nie trzeba umieć pływać). Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zajęć zumby, uczestnicy tańczą, naśladując ruchy instruktora. Prowadzący pokazuje kroki taneczne, stojąc na krawędzi basenu, dzięki czemu jest doskonale widoczny. W tle gra energetyczna muzyka w stylu latino. 

Aqua zumba to trening uniwersalny i bardzo przystępny. Wszechstronnie wzmacnia całe ciało, uczy koordynacji ruchowej i poprawia wygląd sylwetki, a przy tym jest mniej kontuzjogenny niż zajęcia „na sucho”. Wszystko dlatego, że woda działa jak naturalna podpora dla stawów i kręgosłupa, które na co dzień muszą znosić ogromne przeciążenia. Z tego względu aqua zumba jest znakomitym sposobem na wyleczenie bólu pleców.

Kiedy ruszają zajęcia i jak można się zapisać?

Organizatorzy rozpoczynają zapisy na zajęcia, które prawdopodobnie ruszą od 1 kwietnia. Seanse zumby – po 50 minut – będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 19:20 na miejskiej pływalni. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Zajęcia poprowadzi licencjonowana instruktorka zumby aqua – Patrycja Karczewska.

Zapisywać się można pod numerem telefonu: 503 528 112. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt z instruktorem:

Patrycja Karczewska

tel.: 503 528 112

e-mail: patrycjagorzynskaatgmail [dot] com

MP, PK